V Dni Seweryna Pieniężnego - wystawy towarzyszące

W ramach świętowania V Dni Seweryna Pieniężnego na Warmii i Mazurach w przestrzeniach Biblioteki Uniwersyteckiej mamy przyjemność prezentować dwie wystawy fotograficzne.

Jedną z nich jest ekspozycja intrygujących zdjęć podwodnych Alicji i Janusza Dramińskich Firma DRAMINSKI pt. "Podwodna Indonezja".

Przysposobienie biblioteczne

Przysposobienie biblioteczne jest obowiązkowe dla studentów I roku studiów stacjonarnych i musi być zaliczone do końca I semestru.

Podstawą zaliczenia przedmiotu Przysposobienie biblioteczne w systemie USOS jest poprawne rozwiązanie testu (minimum 66,67%), w nieprzekraczalnym terminie do 28 stycznia 2018 r.

Libsmart payment - elektroniczny system płatności

Zachęcamy do korzystania z nowej formy uiszczania opłat bibliotecznych poprzez elektroniczny system płatniczy Libsmart Payment, realizowany przez firmę PayU S.A.

Dzięki tej usłudze w każdej chwili i miejscu możesz uiścić należności za książki niezwrócone i zniszczone, za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych czy płatne usługi biblioteczne (zgodnie z cennikiem stanowiącym załącznik do regulaminu).

Niezwykła choinka origami

Od kilku lat, tradycją stało się, że pracownicy Biblioteki Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie tworzą swoją własną, unikatową interpretację świątecznego drzewka. Także w tym roku postanowili rozpocząć okres świąteczny przygotowaniem niezwykłej choinki.