"Niebieską myślą malowane" - wystawa

9 kwietnia zapraszamy na wernisaż wystawy pt. "Niebieską myślą malowane". Otwarcie wystawy uczniów z Zespołu Placówek Edukacyjnych oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Wyjątkowe serce" w Olsztynie, który odbędzie się w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej na pierwszym piętrze na antresoli.

Wystawę będzie można odwiedzać do końca kwietnia.

Kwiecień to światowy miesiąc wiedzy na temat autyzmu. Także na UWM odbywać się będą wydarzenia przybliżające wiedzę na temat tego zaburzenia. Zapraszamy społeczność akademicką do uczestnictwa w wydarzeniach związanych z obchodami Kwietnia - Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu wpisującymi się w coroczne wydarzenia pod hasłem „UWM gra w niebieski!". Niebieski to kolor solidarności z osobami z autyzmem.

Kalendarz wydarzeń organizowanych z okazji obchodów Kwietnia - Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu.