Biblioteka Wydziału Sztuki (pt.,15.12) czynna krócej

Informujemy, że w piątek 15 grudnia Biblioteka Wydziału Sztuki (ul. Szrajbera 11) będzie czynna w godzinach 9:00-11:30.

Przepraszamy za utrudnienia

Niezwykła choinka origami

Od kilku lat, tradycją stało się, że pracownicy Biblioteki Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie tworzą swoją własną, unikatową interpretację świątecznego drzewka. Także w tym roku postanowili rozpocząć okres świąteczny przygotowaniem niezwykłej choinki.

Wystawa - Misjonarz ze Śląska...

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Misjonarz ze Śląska o. Paul Joachim Schebesta SVD (1887-1967) - pionier badań wśród Pigmejów i Negrytów".

Wernisaz wystawy odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie 9 listopada (czwartek) o godz. 11:00, na dziedzińcu "pod kopułą" - I piętro.

Korzystaj z dostępu do e-zbiorów Biblioteki

Jeśli okazało się, że poszukiwana przez Was książka jest już wypożyczona skorzystajcie z dostępu do jej wersji w formie elektronicznej. A moze wolicie czytać z ekranu Waszego urzadzenia mobilnego? W budynku Biblioteki Uniwersyteckiej na półkach z książkami umieściliśmy kody QR przekierowujące do publikacji polskiej bazy IBuk Libra.

Sczytaj kod QR i korzystaj z e-zasobów Biblioteki Uniwersyteckiej UWM.

Słownik PWN Oxford na platformie IBUK LIBRA

Na platformie IBUK Libra dostępny jest Słownik PWN Oxford, największy słownik angielsko-polski i polsko-angielski nagrodzony Europejskim Medalem Business Centre Club.
Wszyscy, którzy korzystają z IBUK Libra mogą również korzystać ze słownika.

Słownik PWN Oxford zawiera: